You are currently viewing Antroji savitarpio pagalbos grupė vaikams!

Antroji savitarpio pagalbos grupė vaikams!

2024 m. gruodžio 4 d. VšĮ „Via alba“ specialistai organizavo antrąją savitarpio pagalbos grupę, skirtą Asociacijos Mažeikių vaikų dienos centro lankytojams iš Židikų, Pikelių ir Mažeikių centrų. Tema – priklausomybė nuo išmaniųjų ekranų. Susitikimo metu specialistai padėjo vaikams suprasti, kokios rizikos kyla dėl nekontroliuojamo naudojimosi išmaniaisiais įrenginiais, kaip jie veikia jų psichinę sveikatą ir bendravimo gebėjimus. Projektas ,,Nuo prevencijos iki intervencijos”, finansuojamas Mažeikių rajono savivaldybės administracijos.