














Linksmai praleistas trečiadienis Senamiesčio vaikų dienos centre!!!![]()
Dienos pradžią pradėjome nuo kūrybinių dirbtuvių – gaminome beždžionėles su savo vardais, kuriomis pasipuošėme savo dienos centrą.
Kepėme gardų obuolių pyragą, gaminome naminius kebabus.
Žaidėme su draugais, juokavome.
Mums rūpi dienos centro švara!!! Kad išlaikytume dienos centrą tvarkingą, šiandien pas mus vyko generalinis tvarkymasis.
