Šiandien Senamiesčio vaikų dienos centre vaikai nuo pat ryto tapo tikrais veiklų šeimininkais – patys ėmėsi iniciatyvos ir pasidalino atsakomybėmis. Vieni vadovavo žaidimams, kiti pasirūpino saldžiu dienos akcentu – kepė keksiukus .
Vėliau visi su džiaugsmu susibūrė į bendras veiklas – kūrė, žaidė, ilsėjosi. Diena buvo kupina bendrystės, kūrybiškumo ir vasariško džiugesio
















