Užbaigta socialinio- emocinio mokymo ir charakterio ugdymo programą- KIMOCHIS. Vaikai išmoko atpažinti ir valdyti emocijas, rūpintis ir padėti kitiems, kurti pozityvius santykius, priimti atsakingus sprendimus ir suvaldyti sudėtingas situacijas konstruktyviai.
Net dvidešimt užsiėmimų mes linksminomės ir kartu praktiškai mokėmės šių įgūdžių. O jie būtini siekiant gerų mokymosi rezultatų mokykloje, kuriant tarpusavio santykius bei lavinant emocinį intelektą!
