2025 m. rugsėjo 29 d. VšĮ „Via Alba“ dalyvavo Mažeikių rajono savivaldybės surengtoje šventinėje popietėje, skirtoje Socialinių darbuotojų dienai paminėti.
Esame dėkingi už įvertinimą – Mažeikių rajono savivaldybės merė Rūta Matulaitienė įteikė padėką už iniciatyvumą, atsakingą požiūrį ir nuoseklias pastangas įgyvendinant projektines veiklas, kurios reikšmingai prisideda prie bendruomenės gerovės, socialinės įtraukties ir inovatyvių sprendimų skatinimo. ![]()
Dėkojame organizatoriams už gražią šventę, o visiems socialiniams darbuotojams – už prasmingą ir bendruomenę stiprinančią veiklą. ![]()


