Šiandien Senamiesčio vaikų dienos centre vyko ypatinga šventė – drauge paminėjome lankytojos Armandos 9-ąjį gimtadienį!
Vaikai kūrybingai piešė bei gamino savo linkėjimus ir prisiminimus, kuriuos vėliau sudėjo į spalvingą draugystės albumą. Gimtadienio proga visi vaišinosi auklytės keptu gardžiu pyragu. Kaip ir kiekvieną šiltą vasaros dieną, popietę praleido lauke – žaisdami, bendraudami ir džiaugdamiesi vienas kito draugija









