Antra moksleivių atostogų savaitė Senamiesčio vaikų dienos centre prasidėjo darbingai ir džiaugsmingai. Vaikai su entuziazmu pasitiko iškritusį sniegą ir ėmėsi pirmųjų pavasario darbų – rūpinosi šiltnamio dirva bei ruošėsi būsimam vasaros derliui. Gamta, bendras darbas ir gera nuotaika suteikė daug džiaugsmo bei naujų patirčių!





