Lapkričio 8 dieną VšĮ „Via Alba“ vyko trečiasis ir paskutinis suaugusiųjų savitarpio pagalbos grupės susitikimas, skirtas priklausomybės temai. Šio susitikimo metu dalyviai dalinosi savo patirtimi, įžvalgomis ir aptarė, kaip ankstesnių susitikimų metu įgytos žinios ir įgūdžiai padėjo stiprinti jų gebėjimą atpažinti priklausomybių požymius ir su jais tvarkytis. Ši savitarpio pagalbos grupė buvo dalis projekto „Nuo prevencijos iki intervencijos“, finansuojamo Mažeikių rajono savivaldybės administracijos.
