You are currently viewing Užbaigti „Vaikų ir tėvų ryšio stiprinimo programos“ mokymai!

Užbaigti „Vaikų ir tėvų ryšio stiprinimo programos“ mokymai!

Norime pasidžiaugti, kad VŠĮ „Via Alba“ balandžio 29 dieną baigėsi dar vieni „Vaikų ir tėvų ryšio stiprinimo programos“ mokymai. Mokymai truko 14 savaičių. Tariame AČIŪ mokymų dalyviams, kad nuoširdžiai ir atvirai dalinosi iškilusiais sunkumais ir aktyviai įsitraukė į programos veiklas. „Vaikų ir tėvų ryšio stiprinimo programos“ mokymų dalyviams buvo įteikti pažymėjimai ir dovanėlės.