















Senamiesčio vaikų dienos centras dalinasi dar viena prabėgusia savaite!!!![]()
![]()
Savaitę pradėjome nuo draugo portreto, piešdami išryškinome gražiausius bruožus, pasakojome kokia draugo būdo savybė mums labiausiai patinka. ![]()
![]()
![]()
Komandinis darbas mums labai svarbus, o geriausiai tai matyti maisto gamyboje! Šią savaitę gaminome jau tradicija tapusį obuolių pyragą. Ugdydami maisto ruošos įgūdžius, gaminome plovą ![]()
Laukdami pietų – smagiai šnekučiavomės, lankstėme laivelius. ![]()
![]()
![]()
Minėdami Pasaulinę knygos ir autorių teisių dieną – gaminome „mini“ knygeles, į kurią kiekvienas parašė savo sukurtą tekstą, kūrė jai dizainą – kaip tikri autoriai. ![]()
![]()
![]()
Apniukęs dangus mūsų neliūdina – smagiai laiką leidžiame sporto salėje ir interaktyviajame kambaryje.![]()
![]()
Kūrybinių dirbtuvių metu gaminome origami stiliaus drugelius, kuriuos buvo paprasta ir labai smagu gaminti! ![]()
![]()
![]()
Senamiesčio vaikų dienos centras – mes čia buvome, esame ir būsime!!!! Todėl sugalvojome padaryti savo rankų anspaudus dienos centrui!![]()
![]()
![]()
Savaitės darbus baigėme įspūdingame MO muziejuje, kuris atvyko pas mus į svečius. Patyrėme daug gerų emocijų![]()
![]()
![]()
