




















Senamiesčio vaikų dienos centre prabėgo dar viena savaitė!!! ![]()
![]()
Su nekantrumu laukdami Šv. Velykų, vaikai kūrybinių dirbtuvių metu gamino velykinius papuošimus, kuriais vėliau papuošė savo dienos centrą ![]()
![]()
Minėjome Žemės dieną, kurios metu gaminome žemės gaublius. Mūsų tikslas – atkreipti vaikų dėmesį į mus supančios gamtos svarbą, jos išsaugojimą, gamtos išteklių taupymą ![]()
![]()
Kovo 21-oji pasaulinė Dauno sindromo diena. Išreikšdami solidarumą Senamiesčio vaikų dienos centro vaikai prisijungė prie socialinės akcijos #nenurašykopalaikyk, pasipuošdami skirtingomis kojinėmis ![]()
![]()
Dalyvavome savo socialinių partnerių Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro organizuotame velykinių sausainių dekoravime ![]()
![]()
Savaitės pabaiga – komandinė naminė pica. Savomis rankomis paruošta be galo skani! ![]()
![]()
![]()
Vaikai visiems linki jaukaus savaitgalio!!!![]()
