








Šiandien aplankėme kūrybinę L.S. Studiją. ![]()
![]()
![]()
Iš įvairiausių gėlių, augalų, stiebelių ir karoliukų, turėjome progą kurti savo pačių sugalvotas kompozicijas. ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Didelis ačiū direktorei Laurai Stonkevičienei
Nuostabiai praleidome laiką ir tikrai daug ko išmokome ![]()
Grįšime į šią studiją dar tikrai ne kartą! ![]()
