







Šiandien turėjome progą nuvykti į Mažeikių gyvūnų globos draugiją. ![]()
![]()
![]()
Vaikai buvo supažindinti su globotiniais ir draugijos veikla.
Diskutavome, kodėl svarbu atsakingai auginti savo augintinius ir kuo jie ypatingi mūsų gyvenime. ![]()
![]()
![]()
Be abejo, neatėjom tuščiomis rankomis ir atnešėm globotiniams dovanų! ![]()
